Hizmetlerimiz

Güvenlik Herkesin Hakkı
GET IN TOUCH

Hırsız Alarm Sistemleri
Müşterilerimizin hırsız alarm sistemleri ile ilgili satış, montaj, servis ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri
Müşterilerimizin yangın algılama ve söndürme sistemleri ile ilgili satış, montaj, servis ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Güvenlik Kamerası Sistemleri
Müşterilerimizin güvenlik kamerası sistemleri ile ilgili satış, montaj, servis ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Personel Takip Sistemleri
Giriş-Çıkış işlemleri sırasında kullanılan parmak izi, yüz tanıma, kartlı geçiş gibi sistemlerin satış, montaj, servis ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri
Müşterilerimizin sahibi olduğu araç veya araçlarının nerede, ne zaman, ne yapıyor gibi sorunların karşılığı olacak GPS sistemlerinin satış, montaj, servis ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Kablosuz Veri Aktarım Sistemleri
Uzun mesafelerde, kablo ile veri aktarımının mümkün olmadığı iki veya daha fazla nokta arasında verilerin iletim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan kablosuz aktarım cihazlarının satış, montaj, servis ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Görüntülü Diafon Sistemleri
Tek konutlu yapılardan, çok konutlu bina ve sitelere kadar geniş bir alanda sesli ve görüntülü diafon sistemlerinin satış, montaj, servis ve bakım hizmetlerini vermekteyiz

Bilgisayar ve Ağ Güvenliği Sistemleri
Şirketiniz cihazları arasındaki network altyapısının kurulum hizmetini vermekteyiz. Ayrıca Dell Sonicwall Güvenlik Duvarları ve Eset Yazılımları ile sizin ve şirket bilgilerinizin güvenliğini sağlamaktayız.

SSL Certificates